Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szúrhat a szívem környék...

Mitől szúrhat a szívem környékén? 18/L

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem, hogy be-be szúrogat a szívem ha nagy levegőt veszek és nagyon nehezen múlik el, olyankor meg is ilyedek, alig merek levegőt venni. Mostanában már minden reggel előjön, arra kelek fel, hogy szúr, görcsöl, ha a bal oldalamon fekszem és nem, hogy minden reggel, van mikor nappal is előjön. Annyit hozzáfűznék, hogy elég sokat stresszelek, ez befolyásolhatja? Komoly problémáról lenne szó? Forduljak vele orvoshoz? Mit tegyek? 18/L
2011. aug. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá köze a stressznek, viszont az köztudott, hogy komolyabb gondokat is okozhat a szervezetben. A helyedben mindenképp orvoshoz fordulnék, hogy biztos ne legyen semmi komoly.
2011. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háziorvost fel kellene keresni, mivel távolból igen nehéz megmondani, mi okozhatja. A stressz akkor ronthat (igazán) a problémán, ha konkrétan a szívvel kapcsolatos, ami közel sem biztos. Nem feltétlenül komoly, ilyen jelenség átmenetileg is előfordulhat. Mielőbbi jobbulást!
2011. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívritmus zavar, gyakori probléma.
2011. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyis lehet, hogy az... Megemelkedett pulzus stb?
2011. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem régen mindig magas volt a vérnyomásom, ezért kb. hetente kellett visszamenni ellenőrzésre, hogy helyre áll-e és egy idő után helyreállt magától, mondta az orvos, hogy muszály neki magától helyreállni, mert ilyen fiatalon nem egészséges még szívre gyógyszert szedni, azóta viszont nem szoktam mérni a vérnyomásom, szóval nem tudom, hogy mennyi lehet, de azért nem gondolnám, hogy vérnyomás probléma, mert régen mikor magas volt, akkor nem szúrt a szívem.
2011. aug. 28. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
ez velem is igy van de nem ilyen komolyan mint a tiéd de azért részvétrm tényleg nagyon félelmetes érzés
2011. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!