Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik hogy ha valaki allergi...

Létezik hogy ha valaki allergiás a környezetemben én is az leszek?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülyén hangzik de már 2x is megtörtént, pedig nem beszélem be magamnak még csak nem is gondolok tudatosan ilyenekre.

Első eset. Egy barátnőm allergías lett a hajfestékre (kisebesedett fejbőr, feldagadt stb).

Nekem nem volt bajom vele bár akkor még csak a szemöldökömet festettem sokadjára és nem volt probléma vele de egyszer nagyon elkezdett égni és nekem is kicsit feldagadt meg teljesen kisebesedett, nagyon sokat szenvedtem vele.

Aztán csináltam próbát hajfestékkel kb egy évre rá és kiderült hogy én is érzékeny vagyok rá, így nem is festettem, de kíváncsiságból tesztelgettem magam utána is és ahogy már nem voltam beszélő viszonyban ezzel a barátnőmmel semmilyen pirosság nem jött ki a teszt helyén.

Másik eset egy másik barátnőm.

Tejes dolgoktól megy a hasa meg fáj a gyomra.

Nekem is volt eddig egy diszkomfort érzésem mikor tejeset ettem, de ma egy sajtkrémes szendvics után nagyon fájt a gyomrom és egyből mennem kellett wcre igaz nem ment a hasam..

Ezek szerintetek véletlen egybeesések lehetnek vagy tudat alatt bebeszélem magamnak?? Nagyon megijeszt a dolog



2022. febr. 18. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Bebeszéled magadnak és ezért alakul ki
Véletlen egybeesés
6 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha bebeszelem magamnak hogy lehet hogy rendesen tüneteim vannak?
2022. febr. 18. 10:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanakkora a valószinűsége, mint annak: ha gyakran találkozol féllábúval,

akkor emiatt te is az leszel.

2022. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi pszihé sokmindenre képes.

De bebeszéled magadnak a betegséget, a szervezet pedig gyártja hozzá a tüneteket.

2022. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehjetséges!
2022. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!