Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A környezetemben egyre többen...

A környezetemben egyre többen lettek mostanában betegek. Hánynak és megy a hasuk. Mások tapasztalták ezt? Ha ez járvány hogyan lehet megelőzni hogy én ne kapjam el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre felénk is ez van. Gyakori kézmosás, szellőztetés, vitamindús étrend ennyit lehet tenni. Nálunk a héten kidőlt a fél cég, ma nekem is baromi hányingerem van, remélem nem szedtem össze semmit. :-\
2014. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hét közepén nekem is nagyon rossz volt a gyomrom.. minden evés után úgy fájt és iszonyú hányingerem volt. Elég pánikolós tipus vagyok, úgyhogy én is mindenképp próbálom kerülni az olyan embereket akik jelenleg betegek.. de mivel vendéglátásban dolgozom így nehéz, a legtöbb amit tudok tenni, hogy sokszor kezet mosok fertőtlenítős szappannal, sokat próbálok levegőn lenni és most a gyors kajákat is inkább hanyagolom. Plusz szedem a vitaminokat. Az én környzetemben érdekes módon több embernek fájt a héten a hasa és a gyomra, viszont senkinek nem volt hasmenése és nem hányt. Lehet ez valami enyébbik vírus volt...
2014. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!