Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan enyhítsem a megfázást...

Hogyan enyhítsem a megfázást hétfőig?

Figyelt kérdés

pénteken voltunk olyan barmok az egyik haverommal hogy hülyülésből megáztunk az esőbe és most rendesen meg vagyok fázva. egész nap fájt a torkom, most meg folyik az orrom de mint állat. tudom hogy egy hétnél előbb nem múlik el, de jó lenne ha legalább egy kicsit enyhülne mert nyolcadikos vagyok és most aztán igazán nem kéne hiányoznom a suliból mert nagyon sok a tananyag

14/L


2010. szept. 11. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel. Vegyél macis mézet és húzd meg a flakkont, naponta többször is. Egy egész flakkonnal elszopizhatol egy nap.
2010. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

C-vitamin, sok


citromot facsarni hideg(!)vízbe


hagyma


méz

2010. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a hagymát én is ajánlanám! :D az szinte mindenre jó, öli a bacikat meg mindent....van egy ismerősöm minden nap eszik egy fej hagymát és már több mint három éve nem volt beteg. ilyeneket kell enni, nem gyógyszeres hülyeséget....ha c vitamint is akarsz enni, akkor is inkább egyél meg három citromot vagy valami olyan ételt amiben sok a c-vitamin :)
2010. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyma tea, mezzel edesitve, s naponta 2-3 gerezd fokhagyma, nyersen elfogyasztva, ezt az etellel megeszed!


Jobbulast!

2010. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, remélem tényleg kiölik belőlem a bacikat:D
2010. szept. 12. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Irgalmatlan mennyiségű C-Vitamin (akár 10-15 gramm is naponta) és irgalmatlan mennyiségű folyadék. Ne foglalkozz vele, ha félóránként pisilni kell menni, a legjobban ettől távoznak!
2012. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!