Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen multivitamint érdemes...

Milyen multivitamint érdemes szedni ami hatásos is? Megelőzés céljából! Elegem van hogy minden nyavalyás influenzát, megfázást elkapunk a családommal együtt! A Centrum nem jött be!

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A Supradyn az egyik legjobb, egy nagy löketet ad a szervezetnek.
2010. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Előzőhöz csatlakozom. Nekem orvos ajánlotta, azt mondta az egyik legjobb "dopping" szer!
2010. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én minden évben végigcsinálom a Béres csepp+1000 mg Eurovit C vit. kúrát,4 hónapig.

Mindig megúszom az influenzát, meg minden egyég őszi-téli nyavalyákat.A Centrum sz..rt se ér.Supradyn jó, de nekem nem vált be.C vitaminból muszáj ilyen nagy dózist szednem, mert kisebb adag szedése mellett vigan beteg voltam:(

2010. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
ha jön egy baci, ettől függetlenül még elkaphatod. béres cseppet mondják jónak. szerintem bármelyik jó lehet. a lényeg, hogy valamit szedj, akkor már tettél az egészségedért.
2010. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

A supradyn nekem semmit sem ért, sokáig szedtem, de mindig álmos voltam és az influenza is le döntött a lábamról.


Ami nekem bejött az az Aktival volt... nem éreztem gyengének magam, és amióta szedem, nem is voltam megfázva sem...

2010. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Lenkei féle, nekem az a tuti.
2010. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beres csepp, friss gyomber, f.hagyma napi fogyasztasa, ami megelozi azt, hogy virust elkapjunk,

s kozben gyogyteak fogyasztasa,

mint csalan, koromvirag, kamilla, zsalya, citromfu pl.


a f.hagymabol 2-3 cikket, s agyomberbol ue. mennyiseget frissen kell elfogyasztani.


Evek ota ezt hasznaljuk, es nem volt megbetegedes, de mellette egeszsegesen taplalkozunk,

tehat naponta az asztalra kerul a zoldseg leves, amiben

mindig szerepel valami friss, vagy vagyasztott zoldsegbol keszul,

es nagyon sok halat es csirket fogyasztunk koretnek, a koret pedig, a burgonya es a parolt rizs, mivel ezeknek is

van vitamin tartalmuk.

2010. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden augusztus, vagy szeptemberben egy akupunktúra-kúra és jöhet az ezmegaz.
2010. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!

Szép napot mindenkinek!

2010. okt. 1. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Supradyn, nekem csak ez vált be!
2010. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!