Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha megmondom, hogy allergiás...

Ha megmondom, hogy allergiás vagyok egy gyógyszerre, kapok másikat?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok allergiás, csak nem akarom pont ezt a vérnyomáscsökkentőt szedni. Kell tudnom igazolni az allergiát, vagy elhiszi? Elég jó színész vagyok, elő tudom adni, hogy milyen rusnya kiütések jöttek ki rajtam meg jaj de rosszul voltam, de már azért nincsenek, mert abbahagytam a szedését stb..

2022. febr. 23. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarod pont ezt?

Allergiával ne szórakozz, akkor már inkább a mellékhatásait panaszkodd meg. De nem vagy köteles azt tenni, amit az orvos mondd, nyugodtan megmondhatod, hogy ezt a gyógyszert nem szeretnéd, van-e lehetőség rá, hogy mást írjon.

2022. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem akarod ? Mármint ha egészségügyi oka van akkor jelezd az orvosnak hogy fáj tőle valamid vagy fardekonyabb vagy stb ha csak esztétikai vagy anyagi (drága vagy nem tetszik a színe ) akkor azért nem kéne váltani hiszen nem vétlenül azt írta fel az orvos van különbség vérnyomáscsökkentő és vérnyomáscsökkentő között is (amúgy az orvosod tudja mire vagy allergiás hiszen le van neki adva az orvos kartonod )
2022. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
miért ne? mi a baj az allergiával? legalább soha többet nem írhatják fel ezt a sz@rt
2022. febr. 23. 16:51
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem akarod pont azt szedni? Az nem érv, hogy a szomszéd nagynénjének a kutyájának milyen mellékhatásokat okozott.
2022. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 Semmire se vagyok allergiás, de újonnan is kijöhet új gyógyszerre, nem? Drága is meg sz@r is, pedig modern
2022. febr. 23. 16:53
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Majd elküld allergológiai vizsgálatra, ahol esetleg az általad kifogásolt gyógyszer is benne van a vizsgálati panelben, aztán kiderül, ami kiderül.
2022. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szar? Ha nem hat, akkor azt mondd. Ha mellékhatása van, akkor azt. Ha drága, azt is mondhatod az orvosnak. Mért alap, hogy hazudsz?
2022. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kamuzni. Szimplán kérj másikat a kezelőorvosodtól. Ha valóban nem hatékony, ír fel másikat.
2022. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7: Őszinteséggel semmit nem érsz el a mai világban. Hazudni kell, ahol lehet.
2022. febr. 23. 17:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, már alapból rossz a hozzáállásod. Mi a bajod a gyógyszerrel azon kívül, hogy drága (de az önmagában elég érv). És miből gondolod, hogy az orvos azt az érvet nem fogadja el?
2022. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!