Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszerrel lehet egy...

Milyen gyógyszerrel lehet egy kicsit pótolni a rost mennyiséget?

Figyelt kérdés
Ha napi 20g-ot elérnék nekem már az jó a jelenlegi 0 helyett. De nincs olyan étrendem amit szívesen is fogyasztok. Van olyan gyógyszer ami pont erre van és van benne rost?
2021. júl. 31. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik rost tabletta, de azokban egy napi adagban csak 3-4 gramm van.

Étkezéssel hogyhogy semmit nem viszel be?

2021. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most egy 3-4 napja nagyon elcsesztem a gyomrom és kb semmit sem eszek.
2021. júl. 31. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


A rosttabletta mellé meg ha próbálok több gyümölcsöt enni hasznos lehet ez az almarost?

2021. júl. 31. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes ez az almarost. Amit írnak, jól hangzik, de számoljunk kicsit.

2360 Ft/kg, állításuk szerint ebben van 600 gramm rost.

Az alma rosttartalma a kalóriaguru szerint 1,3 gramm/100 gramm. Vannak oldalak, amik 2,4 grammot írnak. Legyünk jóindulatúak, számoljunk az utóbbival. Így 600 gramm rosthoz 25 kg alma kell.

Nem tudom, külföldön mennyi most az alma felvásárlási ára, de egy kilóra kb 94 Ft jön ki. Ennek kell fedeznie az alma árát, és minden más előállítási, és szállítási költséget, szóval emiatt én szkeptikus vagyok.


Ha csak pár napról van szó, akkor inkább iktass be gyümölcsöket. Semmi bajod nem lesz, ha pár napig kevesebb rostot viszel be.

Nekem is nemrég volt gyomorrontásom. Első nap semmit nem ettem, csak vizet ittam. Másnap ment már ropi, meg reszelt alma. Következő nap reszelt alma, összetört banánnal, keksszel. Meg ittam hozzá rostos őszibarack levet.

2021. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban jól hangzik. Mindegy,rendeltem belőle 4 zacskót meg a társából aztán meglátom.
2021. júl. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!