Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtató elvonásra milyen...

Nyugtató elvonásra milyen gyógyszert ajánlotok amivel könnyebben lelehet jönni róla,illetve segít a fejfájásban,izomfeszülésben?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszotokat!
2022. márc. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Sedacur Forte segített. Mondjuk a fejem nem fájt, arra nem biztos, hogy jó.
2022. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meddig tartott neked az elvonás? meddig szedted és mit?
2022. márc. 2. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Rivotrilt szedtem, antidepresszáns mellé, kb. másfél évig. Nem igazán voltak elvonási tüneteim, inkább azt éreztem, hogy a gyógyszer hiánya miatt ugyanúgy szorongok, mint előtte.

De már nem akartam szedni, és időközben terápiára is elkezdtem járni. Az is segített.

2022. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" A benzodiazepin nyugtatók elvonási tüneteit csak egy másik, vagy még több benzodiazepin enyhíti." Ezt az elvonás világszinten elismert szakértője mondta, és egyet kell értsek vele. De izomfeszülésre Medrol, fejfájásra bármilyen fájdalomcsillapító jó. Az alkohol mindre jó, viszont egyik függőségből a másikba került tőle az ember.
2022. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én 60szem 0,5öst szedtem csak,meg 2 üveg frontint összesen. és hírtelen hagytam el,és hónapok óta szenvedek gyakorlatilag még mindig,ez hogy lehetséges? :D mintha az idegrendszer megsült volna,vagy nemtudom
2022. márc. 2. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!