Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyaki fájdalom okozhat hetek...

Nyaki fájdalom okozhat hetek óta tartó szédülést?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, de lehet még 1000 más oka is
2010. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak érdeklődök,mert más vette át a háziorvosom praxisát,és nem igazán erőltette meg magát,ma megyek vissza és kicsit erőszakosabb leszek,csak nem tudom,hova kell beutalót kérnem?!

köszi a választ!

2010. szept. 13. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
reumatológia, labor mindenképp
2010. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
határozottan igen. De azért vizsgáltasd ki magad, sose lehet tudni!
2010. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az orvosom egy idióta,egy helyre adott csak beutalót,azt is úgy kellett kikönyörögnöm,orthopédiára,merthogy fáj a nyakam,meg ropog,és fáj a tarkóm,szédülök....

majd meglátjuk mi lesz:)

2010. szept. 14. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:

En nem ertem, hogy annyira az ortopediara akar menni mindenki egy ilyen fajdalommal,

holott azt megrontgenezni kellene, s igy egybol vilagosabban derulne az ki, hogy mi okozza ezt a panaszt.


Lehet meszesedes, kopas, vagy az elvaltozasa is, de ezt csak a rontgen mutatja ki.

2010. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a háziorvosomnak elmondtam a tüneteimet,én nem dönthetem el helyette,hogy hová adjon beutalót....ő ide adott
2010. szept. 20. 15:34
 8/9 anonim válasza:
Szia! Ha nem találnak semmit és csak a nyaki fájdalom miatt fájna a fejed egy félórás massage csodákra képes! Nem fogsz szédülni, mert a massagéval a letapadt izmok fellazulnak és a vérkeringésed helyreáll és jól leszel!
2010. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valoban probald meg a masszast, aztan a meleg furdot, amibe tehetnel mezeizsurlo fuvet, amit elotte megfoztel, es beleontod a furdovizbe.

Ez a meleg jot tesz a kemeny izmoknak es fellazitja azokat.

Aztan lehet tortaztatni ugy, hogy szep lassan, affele

joga mozdulatokkal,

elore-hatra hajtod a fejedet, 10 x

aztan oldalra, bal-majd jobbra 10x

ezutan fejkorzest csinalsz, eloszor elinditod balra, majd a 10 x, majd ugyanezt jobbra.


A levendulanak is nagyon jo fajdalomcsillapito hatasa van, ugy hogy ezeket a teakat ihatod, belsoleg, de a furdeshez is jo.

Ha tudsz keszits levender olajat es azzal tudod kenegetni.


Ha igy teszel, akkor elmeletileg elkellene, hogy muljon a fajdalom, akkor amikor izuleti problemarol van szo, vagy valami eldugulasrol, vagy a stressztol.

Amennyiben nem javul igy 1 heten belul, akkor menj el orvoshoz, es kerd, hogy rontgenezzek meg.


Jobbulast!

2010. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!