Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár mp-ig tartó hüvelybe...

Pár mp-ig tartó hüvelybe nyilalló fájdalom oka mi lehet?

Figyelt kérdés

ez gondolom még nem jóslófájás. akkor mit fogok érezni?


38 hetes vagyok, a hasam már lent van azt mondják. párszor érzek egy nap ilyet kb. egy hete.


2011. márc. 7. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet éreztem én is, sőt cifrábbakat is, már a vége felé, és ugye most már te is az utolsó heteket, napokat taposod...

Elég kellemetlen volt már nekem is ez az érzés, de hát ki kell bírni, én amúgy 40 hét 3 napra szültem és végig voltak ilyen nyilallások (nem nyílt tőle amúgy a méhszájam, szülésig zárt voltam).

2011. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is zárt voltam legutóbb, még egy hete se volt, hogy nézték. gondoltam én is arra, hogy lehet, hogy most nyilik. szeretném ha maradna még minimum egy hetet. minden el van rendezve, csak erre a hétre még van egy-két program, meg neki is jobb ha marad még egy picit. bár most melegfront is lesz hamarosan...
2011. márc. 7. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem készíti el magának a baba az utat. Nekem a 2. babával volt ilyen fájdalmam, sokszor ülni sem tudtam. Az orvos szerint tágul az izomzat.
2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!