Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hónap alatt fokozatosan...

1 hónap alatt fokozatosan megszűnt az étvágyam,szomjam,állandósult fejfájásom van és iszonyatosan fáradt vagyok,mi okozhatja?

Figyelt kérdés

1,5 hónappal ezelőtt még hatalmas étvágyam volt,energikus voltam,és munka mellett sportoltam. Azóta lassan de fokozatosan elgyengült a szervezetem. Az étvágyam gyakorlatilag megszűnt,az ételtől viszolygom,a szomjam is teljesen megszűnt. Éjszakánként rosszul alszom,nem tudom kipihenni magam. Állandó fejfájásom van,nehezen megy a gondolkodás és a koncentráció. Az alapvető mindennapi tevékenységek iszonyatosan kifárasztanak. Jelenleg ezek miatt dolgozni sem tudok.

1-2 hónapja prosztatagyulladással diagnosztizáltak de nem gondolom,hogy az okozna mindent. Vajon mi állhat a háttérben? 25/f



2022. márc. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Én azt mondanám mint laikus, hogy vámpír leszel, de mivel nem vagyok orvos, így ezt nem jelenthetem ki biztosan!

A legjobb, hogyha elmennél dokihoz, aki egy teljes laborvizsgálatra fog küldeni és aztán kiderül, hogy mi lesz a problémád. Pluszban én rendelnék a helyedben ilyen vitaminkombókat is.

2022. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminhiany vagy lehet valami lappang benned.
2022. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Tipikusan depressziós tünetek.
2022. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem orvoshoz kéne menni,mielőtt rosszabb lesz.

Jobbulást!

2022. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl a glutén pontosan ezeket a tüneteket okozta, plusz fogyást.
2022. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!