Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegektől kérdezem,...

Pánikbetegektől kérdezem, hogy nálatok volt olyan hosszú távon ( 1 hónap vagy akár több), hogy nagyon gyengék voltatok és ilyen vagy ehhez hasonló tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Tünetek:szédülés,gyengeség, bizonytalanság érzés, ájulás érzés, szívdobogás, néha szívritmuszavar, vernyomas ingadozasa,reflux,mellkasi szorítás, sokszor erős halálfelelemmel járó rohamok es gyakran a külvilág másként érzékelése, ijedtség, elalvàs előtti szorongás, alvasbol való felriadàs, fájdalmak, rossz gondolatok, emberek elkerülése

2016. aug. 23. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
évekig :D
2016. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hónapokig! sajnos nagyon szörnyű :S a reflux, és gyomorégés nálam évek óta tart..
2016. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kik10 válasza:
szia! tudom miről írsz de én már szerencsére túl vagyok rajta. szedj sok vitamint és MAGNE B6 ot! nagy dózis magne b6 ot próbáld ki és írd le lett e javulás. sok sikert.
2016. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 250 mg magnéziumot b6-ot szedek. Ez kevés?
2016. aug. 25. 19:46
 5/5 freqvence válasza:
Szia, igen nagyjából a felsoroltak közül mindet most élem át már lassan két-három hónapja, nekem ingadozó a dolog, a leghosszabb 3 hét megállás nélküli szédülés volt keléstől alvásig. Én is magnéziumot, B6 vitamint szedek. Emellett megiszok napi 1-2 kamilla vagy citromfű teát, nem kifejezetten a nyugtató hatásuk miatt hanem maga a helyzet miatt. Valahogy amint elkezdem készíteni a teát és utána kortyolgatom hihetetlenül nyugodt állapotba kerülök. Fogadd el hogy ezek csak a fejedből jönnek, és csináld amitől félsz! Én zsúfolt helyekre félek menni vagy olykor néha vezetni. Próbálok minél többet kijárni ilyen helyekre és vezetni amikor éppen félek. Nyugtató hatással bír rád ha tudatosul benned hogy amitől félsz az valójában nem bánt téged és ez csak valami irracionális félelem a fejedben. Minden jót neked!:) 19/F ha esetleg szeretnél beszélgetni írj privát üzenetet, lehet jót tenne mindkettőnknek mivel egy cipőben járunk!;)
2016. szept. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!