Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposan evés után miért...

Zzztripzzz kérdése:

Másnaposan evés után miért leszek mégrosszabbul?

Figyelt kérdés
Elég kemény estén vagyok túl, sikerült keményen elintézni magam. Nos, alapból is rosszul vagyok, tipikus másnapos tünetek, de ezt már többször megfigyeltem, hogy evés után pár perccel keződik egy még erősebb rosszullét, ami mondjuk tart egy félóráig, utána persze sokkal jobban leszek. Az emésztés miatt lenne, vagy mi okozza ezt?

2022. márc. 15. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen az ivás után van. Ha iszok és rövid időn belül eszek rá, végem van. 😔
2022. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert szétmarta a szesz a gyomrodat, és nem bír emészteni
2022. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki részegre issza magát, az mi f@sznak jön utána panaszkodni? Talán kötelező volt inni?
2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másold be bogárka, hogy hol van a panaszkodás. Semmi panaszkodás nem volt, kérdés volt, hogy miért történik, ami történik.. Most nagyon mérges vagyok rád, hogy ilyen buta állat vagy.
2022. márc. 15. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
..és inni pedig kötlező volt, igen. Ünnep van és pisztolyt tartottak a fejemhez, így hát megittam az a kis italt.
2022. márc. 15. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

Ó persze, szigorúan csak a kémiáját akarod megérteni, mert ebből diplomázol. Ez panaszkodás, öreg, nyilván el akarod kerülni vagy enyhíteni.

2022. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok belőle diplomázni, beszélsz itt zöldségeket. Én újra fogok inni, lehet majd sokat is és megint rosszul leszek, annyira nem hat meg. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Próbálj meg koncentrálni a válaszra kérlek. Miért vagy amúgy ennyire támadó? Édesapád ivott és hozzád ért esténként ott, ahol nem kellett volna, vagy mi bajod van neked?
2022. márc. 18. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy miért vagy rosszul vagy még rosszabbul. NE igyál, aztán nem lesz ilyen.
2022. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!