Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azi Sandoz nevű antibiotikumtó...

Azi Sandoz nevű antibiotikumtól egy hónapja tartó puffadás?

Figyelt kérdés
Nem hozza semmi helyre, főleg este jön és hatalmas lufi leszek, kijönni meg nem jön ki, max reggel az egyik fele aztán napközben még úgy oké. Probiotikumot is szedek (Protexin Balance, azt adtak hozzá), és Espumisant is vettem. 3 tablettás volt, abból csak egyet vettem be mert úgy tönkrevágta már a beleket már aznap, hogy leírni se tudom mennyire, utána meg beállt az állandó puffadás, akkor még egésznap tartott meg a feszülés, most meg már csak este. Ez el fog múlni? Mert már abban se hiszek. Szedte valaki ezt és lettek ilyen tünetei utána?

2022. márc. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szedted elég ideig a probiotikumot. 2x1-et kell szedni 1 hónapig. Ha az nem segít, akkor ProGastro-t kell szedni 3 hónapig. És igen, az antibiotikumtól van.
2022. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szedem már egy hónapja de megvárom míg ez elfogy és az elejétől kezdve szedem
2022. márc. 16. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát még mindig tart, pedig már szedtem normixot is de olyan mintha semmit se szedtem volna. Semmi se hat rá
2022. máj. 13. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Hogy vagy most? Mi segitett vegul?
2022. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Esténként szokott már csak lenni, de nem mindig olyan erősen. Nem vészes
2022. aug. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!