Kezdőoldal » Keresés

Azi Sandoz - Gyakori kérdések

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4
Azi sandoz antibiotikum jó fog gyulladásra is?

Válaszokat előre is köszönöm!

Egészség » Egyéb kérdések
7
Azi sandoz második szem után fokozódó vizeletürítési inger?

Nő vagyok. Volt tenyésztés, ez jó rá, mellékhatásként írja is, hétvége van ... Nos! Ez magától elmúlik? Volt valakinek ilyen? Ha eleget iszom, akkor este felé van hogy már 15 percenként mennem kell.

Egészség » Betegségek
1
Azi Sandoz 3db-os antibiotikum beszedése után hasi szúró fájdalom normális?

Sziasztok! Nőgyógyászati probléma miatt írta fel a nőgyógyászom nekem és a férjemnek ezt a gyógyszert (adagolása 1x2) Nekem estére iszonyatosan szúrt, fájt a hasam, minden bajom volt! Szinte semmit sem aludtam. Ma napközben mondhatni úgy érzem, hogy megmaradok....

Egészség » Egyéb kérdések
1
Melyik Antibiotikum a hatékonyabb?

Azi Sandoz 500mg vagy Augmentin Duo? Sokban különböznek?

Egészség » Betegségek
1
Azi sandos jó felfázásra?

Csíp egy kicsit mikor pisilek,meg erősebb szaga van a vizeletemnek. Van itthon Azi sandoz antibiotikum,valaki használta már felfázásra?

Egészség » Nők egészsége
1
Azi sandoz 500mg antibiotikumot mire szedtétek?

Azi sandozt írtak ki fülkürthurutra és szédülésre. Szedte mar valaki? Volt mellékhatása? Ez erős antibiotikum? Arcüregre vagy fülproblémára jó szerintetek? Sumamedet szedtem 5 hónapja torok problémára, az meggyógyult, de utána jött a fülproblémám. 3 db-os a doboz...

Egészség » Egészségügyi ellátások
5
Azi sandoz 250-et kaptam. Patikus nem írta rá az adagolást.Jól szedem?

Nem én váltottam ki. Patikus nem írta rá, így kénytelen voltam a betegtájékoztatóra hagyatkozni. De az is kétfélét ír. Van 5 napos meg 3 napos kúra. A 3 napos=1*500mg naponta. 5 napis=1*500mg.a további napokon pedig 1*250mg. Nos én a legelső adagtól rendesen...

Egészség » Betegségek
1
Azi Sandoz 500mg antibiotikumot szétrághatom?

Torokgyulladásra írta fel az orvos, de egyszerűen nem birom egybe lenyelni, félbe sem. Köszönöm a válaszokat!

Egészség » Egyéb kérdések
5
Azi sandoz 500mg gyógyszert baj ha nemjól szedtem?

Nődoki irta fel ,klion hüvelykúpot is használok azt napi 1x 10napig kell ,de az Azi sandoz gyogyszerre nem emlékeztem hogy kellett volna szednem és én 3napig 1-et vettem be ,ma akadt figyelmembe hogy ha Chlamidya fertozes gyanuja van akkor egyezerre kell bevenni a...

Egészség » Nők egészsége
1
Azi sandoz gomba/bakteriális fertőzésre?

Folyásom lett, valószínűleg bakteriális. Az orvos felírt rá Azi sandozt, monda hogy 3 napig szedjem és rendben jön minden. Ha meg valami visszamaradna akkor vény nélküli hüvelyflóra helyreállítót vegyek. Valóban 3 szem antibiotikum elmúlasztja? Járt már így ezzel a...

Egészség » Nők egészsége
3
1 hétig náthás voltam, most pedig Nagyon elkezdett fájni a torkom. Az orvos azi sandoz 500mg azitromicin tablettát írt fel A gyógyszertárba a...

Nagyon elbizonytalanított moat, pedig jó orvosom van és bízok benne de féltem a babámat. 22 hetes vagyok

Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség
8
Azi Sandoz 500 mg vélemények?

3 darabos Azi Sandoz 500 mg gyógyszert kaptam! Valaki szedett már ilyet? Vélemények?

Egészség » Egyéb kérdések
5
Azi Sandoztól hamarabbi menzesz?

4 napja a háziorvosom felírt nekem náthára Azi Sandoz antibiotikumot, 500 mg. 3 szem szedése után megjött a menstruációm, viszont ez előtt 10 napja volt meg. Normális ez? Holnap vagy holnapután, vagy is hétfőn vagy kedden terveztem visszamenni, mert már jobban érzem magam és említem majd.

Egészség » Nők egészsége
1
Azi-Sandoz antibiotikumról mi a véleményetek?

Hörgőgyulladásra kaptam.3 db van egy dobozban.2 hónapja ugyanerre a betegségre az Azibiot nevű gyógyszert kaptam,ami ha jól tudom ugyanaz mint az Azi-Sandoz. Nálatok volt mellékhatása ennek a gyógyszernek?Hatásos volt?

Egészség » Betegségek
3
Azi Sandoz bevetele utan 3 órával hasi panaszok. A gyógyszer okozta?

Az első szemet vettem be ma reggel és hasi fájdalom jelentkezett utána 3 órával, majd enyhe hanyinger, levert a víz, utána begorcsolt a hasam, 1x hasmenesem volt es azota jobban vagyok. Ez normális? Utána megittam az enterolt. Szedjem tovább a gyógyszert?

Egészség » Immunrendszer, fertőzések
2
Azi Sandoz antibiotikum tabletta okozhat menstruáció késést?

Hétfő óta szedtem a gyógyszert lázas torokgyulladásra, szerdán kellett volna megjönnie de csak hol pár pöty vér jelentkezett hol semmi. Pénteken vettem be az utolsó szemet. Eddig mindig rendszeresen megjött a menstruáció 1-2 különbséggel.

Egészség » Nők egészsége
1
Antibiotilum kúra alatt a gyógyszert lehet cserélni másikra?

Elkaptam valami vírust és a régebbről megmaradt antibiotikumot elkezdtem szedni. Ugyanez volt a bajom régen mint most ezért gondolom ugyanaz a gyógyszer jó lesz most is. A baj viszont hogy már nincs annyi benne hogy a kúra végigmenjen, másfajta antibiotikumom viszont...

Egészség » Betegségek
3
Azi Sandoz nevű antibiotikumtól egy hónapja tartó puffadás?

Nem hozza semmi helyre, főleg este jön és hatalmas lufi leszek, kijönni meg nem jön ki, max reggel az egyik fele aztán napközben még úgy oké. Probiotikumot is szedek (Protexin Balance, azt adtak hozzá), és Espumisant is vettem. 3 tablettás volt, abból csak egyet vettem...

Egészség » Általános közérzet
2
Azi Sandoz (antibiotikum) Viagra? Többi lent

Sziasztok. Rossz kommentárt nem kérek.. Sajnos Viagrara van szükségem, stresszes életmód miatt, baba projektben lennénk a párommal de nem megy, közben antibiotikumot kell szednem. Az lenne a kérdésem hogy egy negyed viagrat be vehetek e ettol függetlenül hogy szedem?

Egészség » Férfiak egészsége
6
Azi Sandozra lehet inni alkoholt?

Hét elején írták fel a három szemes azi sandozt, és szerdán vettem be az utolsót ma már hogy péntek van lehet rá inni alkoholt? 2 nap eltelt.

Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok
1
Azi Sandoz biztonsággal szedhető?

Lehet valami bajom tőle?

Egészség » Egyéb kérdések
3
Azi-Sandoz mennyire vált be nektek?

6 x 500 mg-ot kaptam, ugyanis a légcsövemben le van tapadva egy csomó váladék és ezért fáj a mellkasom. Már hármat bevettem, mindjárt esedékes a negyedik és még alig érzek változást, néha érzem hogy mintha feljönne a dolog de a mellkasom ugyanúgy fáj. Hasonló...

Egészség » Betegségek
1
1 2 3 4


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!