Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bármit eszem felfúvódom és...

Bármit eszem felfúvódom és nehezen megyek wc-re?

Figyelt kérdés

Probalom kiszurni h erzekeny lehetek e valamire ,de szo szerint csak a gyumolcsoktol nem puffadom fel. Eleg sovany lany vagyok ,de a hasam konkretan ugy fujodik fel h siman elmehetnek 4-5 honapos terhesnek

Tudtok ra valamit?

Idopontom mar van allergia tesztre ,de sajnos kb egy honap mulvara csak



#Felfujodas
2022. márc. 18. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szakvéleményeket várok, csak ha valakinek esetleg volt hasonló problémája ,kiderült e mi volt és akkor tudok gondolni valamire:)
2022. márc. 18. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem búzaliszt.


Puffadás, de hasi fájdalmak is, görcsös hasmenés, majd -15 kg fogyás a végére.


A súlyom már oké, de a diétahiba halál. Puffadás és vagy azonnal hányok, vagy 4-5-10 hasmenés borzalmas fájdalmak közepette.

2022. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak hasi fajdalmak ,viszont pont az a bajom h szekrekedesem van :/

Remelem mar minden rendben van veled!

2022. márc. 19. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Az semmit nem jelent, hogy neked épp székrekedésed van, az is lehet tünet.


Nem mindenkinek a hasa megy, van aki nem is hány, van aki meg minden alkalommal, stb.


Egyébként lehet laktóz, tejfehérje, viszont a tesztig most már ne diétázz, mert úgy fals eredményt ad.

2022. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt jo tudni, koszonom!
2022. márc. 21. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!