Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehetek ennyire fáradt?

Miért lehetek ennyire fáradt?

Figyelt kérdés

Viszonylag kevés fizikai munkát végzek. Sokat pihenek. Napi 9 órát töltök a munkahelyemen. 23 éves férfi vagyok. Este 8-9 kor muszáj lefeküdnöm aludni, annyira faradt vagyok 7 óra után. Az, hogy mikor sikerül elaludni az változó, de általában fél 10 előtt elalszok mindig. Reggel 5 kor csörög az ébresztő, és egyszerűen alig tudok felkelni, alig bírok kimászni az ágyból. Van, hogy 4 órakor már felébredek magamtól, annyira nem érzem magam fáradtnak olyankor, van hogy vissza se tudok aludni már 5 ig. Viszont mikor csörög az óra akkor úgy érzem hogy semmi erőm felkelni, és csak arra tudok gondolni, hogy mikor lesz már megint este, hogy visszafeküdhessek. Borzalmasan fáradt vagyok, semmi kedvem semmihez.

Mitől lehet, és hogyan lehetne segíteni rajtam? Általában azért tudok aludni 9 től 5 ig, szóval a megfelelő alvási óraszámom bőven megvan. Van hogy egész hétvégén nem csinálok semmit szó szerint, csak pihenek. Mégse tudom magam kipihenni, nincs energiám.


2022. márc. 21. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Viszont hétvégén is 8-9 kor alszok már, és ébresztő nélkül reggel 7 kor már fent vagyok. Nem tudok többet aludni, felébredek.


A hozzám hasonló fiatalok 5-6 órákat alszanak csak, mégis a legtöbbjük majd ki csattan az energiától. Engem meg kb nyugdíjasnak neveznek, hogy 8 kor már leteszem a telefont, és próbálok aludni.

2022. márc. 21. 18:36
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek c vitamint, cinket, d vitamint, vas tablettát. Néha E vitamint.
2022. márc. 21. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
8 órás alvás igény normális. Azaz tök oké, ha 9-kor már aludnál, ha 5-kor kelsz.
2022. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, 9-10 körül
2022. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!