Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyíre rosszul...

Miért vagyok ennyíre rosszul a délutáni alvástól? Termelődik valami hormon?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán néha munka után hazaérve elalszok a fáradtságtól. Viszont mikor felebredek, olyan érzésem van, mintha hőemelkedésem lenne, fáj a fejem, a torkom, szédülök, gyenge vagyok. Pár óra alatt elmúlik. Mitől van ez? Mások is tapasztalnak ilyet?

2017. szept. 7. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Régen nekem is volt, amikor úgy estem haza, mint egy hulla. Úgy ájultam be pár órára, utána ugyanezt éreztem. Valószínű, hogy azért van, mert az ilyen mértékű fáradtságot nem tudod egy délutáni alvással kipihenni.
2017. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van. Hazaérek a suliból, majd' elalszok, nagyon kell erőlködni, hogy ébren maradjak, mert ha netán ledőlök aludni, utána estig fáj a fejem, szédülök, néha hányingerem is van.
2017. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!