Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet az, hogy ugyanannyi...

Hogy lehet az, hogy ugyanannyi kiló vagyok akkor is, amikor nem eszem, meg akkor is, amikor jóval többet?

Figyelt kérdés
Vannak napok, amikor szinte semmi étvágyam nincs és alig eszem valamit, míg máskor meg elkezdek úgymond normálisan enni, rendes adagot eszem ebédre és vacsorára is, esetleg még reggelire is eszem valamit (nem annyira vagyok egy reggelizős típus), ráadásul csokikat vagy sütit is eszem, tehát cukros dolgokat, ami állítólag hízlal is, vagy szénhidrátot, gyorskaját (pizza, tészta, sült krumpli) és mégis ugyanannyi kiló vagyok vagy csak pár dekával vagyok nehezebb, mint amikor szinte semmit nem eszem.
2022. ápr. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rossz a mérleged.
2022. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a hízás lassú folyamat. Legalábbis nem egyik napról a másikra jön rád egy két kiló sem, max csak pár deka.
2022. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem naponta változik a súlyod, legalábbis nem konzekvensen az étkezés okán. Attól is függ, hogy mennyi iszol, voltál -e wc-n stb.
2022. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire egyszerű nem lehetsz.
2022. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!