Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik B-vitamin komplex a...

Melyik B-vitamin komplex a legjobb?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten, ajánlották többen a WTN-eset, az 8800 ft, 60db. De pl a Yiya féle is pont 60 db, de az csak 4500 ft. Nem tudom mi lehet a különbség, összetétel arányok is kb ugyanaz, lehet ennyivel jobb minőség a wtn? Ezek közül válasszak, vagy van jobb? Melyik a legjobb szerintetek?

#vitamin #B-komplex #B-vitamin #WTN #B-vitamin komplex
2022. ápr. 12. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Bioextra 100db kb. 1000Ft
2022. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

A felszívódásban lehet különbség, attól függően, hogy milyen vegyületben van az adott vitamin, ill. még hogy a cianokobalamint (b12) nem tartják olyan egészségesnek a cián miatt, ezért jobb helyeken más kobalaminokat használnak. A wtn és a gal márkák a TOP, bármit dobnak piacra, az tényleg jó, vakon lehet bízni a márkanévben. A yiya meg az elérhető áron jó kategória. Nincsenek rossz cuccai, náluk is minden jó, csak legfeljebb nem olyan átgondolt A-tól Z-ig, mint az előbbiek és nem tettek galaxisközi űrutazást, hogy elhozzák neked a legtökéletesebb folsavat.

Én kompromisszumot kötöttem, a Vitaking B50-et szedem. Ebben nincs cián, talán metilkobalamin van helyette, a folsav meg lebontottabb, folát formában van benne, szóval ez a minimál kritérium. Viszont van benne sok fölösleges adalékanyag, ami a többiben nincs. Ez a közepesen jó kategória.

Az említett bioextra meg az alsó kategória. Nincs benne folát, de még folsav sem, ciano viszont természetesen van. És mindenből csak minimál mennyiségek. Cserébe barátságosan apró a kapszula.

2022. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!