Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ennyit aludni?

Normális ennyit aludni?

Figyelt kérdés

Általánosságban 9 óra az alvásigényem, de simán alszok 10 órákat is.

Tegnap pl. délután ledőltem egy fél órára, este viszont már 9-kor elaludtam, reggel 6-kor ébredtem fel, de sikerült visszaaludnom és így fél 8-kor keltem.

Tegnapelőtt pedig fél 10-kor aludtam el és 7 előtt keltem. Nem voltam sosem egy későn fekvő típus, 10-11 körül megyek aludni, azért ennyire korán én sem szoktam általában...

A kedvenc részem a napban, amikor mehetek aludni. Most is nagyon jól aludtam.


Nem végzek fizikai munkát, nem csinálok semmi túlságosan megerőltetőt, nem szedek gyógyszert sem. Annyi, hogy az elmúlt napokban beteg voltam (természetesen akkor is fetrengtem egész nap), de már gyógyulok, már csak az orrom folyik és köhögök kicsit, de nincs lázam, nincsenek fájdalmaim.



2022. ápr. 20. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Menj el dolgozni.
2022. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A munka világa majd segíteni fog.
2022. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!