Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap este kicsit nyomó néha meleg fura érzést éreztem a bal mellkasomnál. Nem zsibbadtam le meg semmi meg néha hevesebben vert a szívem. Hallgattam egy kis stress csökentő zenét aztán elaludtam. Ma reggel ahogy keltem igazából egésznap éreztem ezt a fura érzést. Nem fáj hanem ilyen kis nyomó érzést érzek. Nem ver gyorsan a szívem mert néha leellenőriztem munka közbe. Nehéz fizikai munkát végzek 5-6 éve (hegesztek). Van mikor nem koncentráltam rá és nem is éreztem igazából.

Ittam sok vizet ahogy mindig szoktam ettem is stb. Kicsit stresszes vagyok nagy ritkán. Az este ez miatt kb 4 órát aludtam összesen sajnos.


Nagyon félek hogy ha elmegyek orvoshoz mire kapnék időpontot kapok valami stroekot vagy szivinfarktust.....


Ezek a tünetek erre utalnának?


Van mikor kevésbé érzem kb semennyire de van hogy picit jobban.

Nincs hányingerem se lázam nem szédülök se semmi.


25 éves férfi vagyok.


Előre is köszi a választ.


2022. máj. 10. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy tegnap elég nehezet emeltem az elég szarul esett nem tudom lenne e valami köze hozzá. (Gázpalac tároló ketrecet pár emberrel)
2022. máj. 10. 14:44
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 123/72 megmértem.
2022. máj. 10. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet izomfájdalom is a nehéz emelés miatt, a vérnyomásod teljesen jó. Persze egy kivizsgálás soha nem árt.
2022. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!