Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni ilyenkor, ha...

Mit lehet tenni ilyenkor, ha gyakran vérzik az ember orra?

Figyelt kérdés

Mikor megjön a nagy meleg és a pollenidőszak szinte naponta vérzik az orrom, van hogy egy nap többször is. De a pontos okát nem tudom de az biztos hogy vagy a meleg vagy a pollenek. A vérnyomásom rendben van. Sohasem volt még sérülésem hogy sérült volna az orrom.

Néha nehéz el állítani, ha be tömöm az orromat akkor visszafolyik a garatba és idővel ingerel majd fel is köpök egy kisebb csomót ahogy össze állt a hátrafolyó vér. Pár éve a gégészeten kiégették az ereket az orromban egy ideig jó volt aztán újra vérezni kezdett.

De már nagyon elegem van belőle, főleg hogy alig merek bárhová is menni nehogy ott kezdjen el vérezni.


Valaki volt már így? Mi lett a megoldás? Illetve mit lehetne tenni?



2022. máj. 14. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újra el kell menni fül-orr-gégészhez.
2022. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak újra kiégetni tudják nem? Megint feleslegesen inkább nem kínoztatnám magamat.
2022. máj. 14. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül
2022. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el újra gégészetre, jobb ha megnézik. Sokszor jatásos a Rutascorbin szedése is, illetve én Cickafark teakúrát csináltam és ez hamar segített a gyakori orrvérzésemen.
2022. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!