Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komoly szívpanaszoknál szédül...

Komoly szívpanaszoknál szédül az ember, vagy zsibbad valamilye? Ha csak furán ver és bedobban(mostanában elég gyakran) az nagy baj lehet? Elég kellemetlen sokszor megilyedek tényleg mintha megakarna állni :,,,(

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki: EKG, szívultrahang.

Nekem volt ilyen bedobbanás és még zsibbadtam is, de én nagyon ráparáztam. Szívideges is voltam, sokszor mintha kést döftek volna belém.

20 évesen össze-vissza vizsgáltak, de nem találtak soha semmit.


Azóta már kitapasztaltam, hogy nálam van köze a refluxhoz. Feljön egy büfögés vagy csak egy légbuborék szerű a torkomban és abban a pillanatban bedobban a szívem. Ha kólát iszok, akkor pedig visszajön a szívidegességem. Egész biztos, hogy köze van a gyomorsavhoz nálam, olvastam, hogy a gyomorszáj közel van a szívideghez és áthúzhat a fájdalom. Szerintem ez volt nekem is fiatalkoromban.


De alap, hogy nézzék meg, aztán ha nem találnak semmit, valószínű idegi és reflux alapon van.

2021. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül zsibbad vagy szédül az ember, minél előbb keress fel kardiológus szakorvost.
2021. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!