Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek mi vált be emésztési...

Kinek mi vált be emésztési problémákra, puffadásra?

Figyelt kérdés

Pár éve küzdök azzal a problémával, hogy random dolgoktól felpuffad a gyomrom. Mivel valami oknál fogva képtelen vagyok böfögni, iszonyatosan szenvedek ilyenkor. Feszít, nem tudok se állni, se ülni, fekve is kb egy pózban jó. Ez több órán keresztül eltart, amíg nagy nehezen tovább nem halad a levegő a beleim felé. Persze utána az fáj, de onnan legalább a másik útján tud távozni végül.

Nem vettem észre összefüggést a megevett étel típusa és a tünetek között. Voltam már gyomortükrözésen, nincs sem refluxom, sem fekélyem, sem helicobacter fertőzésem, sem gluténérzékenységem. Étel-allergia vizsgálat is negatív.

De egyre elviselhetetlenebb a dolog, és mindig a legrosszabb pillanatokban jön elő. A megjelenés alapján akár pszichés komponense is lehetne, de nem jövök rá, hogy mi okozza. Viszont megkeseríti az életem.


Van bármi olyan gyógynövény, tea, gyógyszer, csodaszer, ami bevált nektek hasonló panaszokra?

Salvus vizet javasolta valaki, azt kipróbálom majd, hátha. Tudja valaki hogy érdemes foyasztani?


2022. máj. 15. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!