Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért hízhattam meg hirtelen...

Miért hízhattam meg hirtelen és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja vettem észre hirtelen, hogy pocakom lett. Mindeddig bármit ettem, bárhogy, bármennyit, képtelen voltam meghízni, mindig is szerettem, hogy szép hasam van. Fontos tudni, hogy 2 hónapja kezdtem el hüvelygyűrűt használni, de ez elméletileg kevés eséllyel befolyásol bármit. Súlyra nem változtam, csak látszatra. Ez egyik napról a másikra történt és annyira megijedtem, mikor megláttam, hogy azóta abszolút egészségesen étkezek, mozgok, minden szabadidőmet az egészséges táplálkozás és edzés szabályainak, módszereinek tanulásával töltöm. A közérzetem jobb, a hasfalam egyébként máris erős, tisztán érezni és látni az összes kis kockát a hasamon, de mégis, olyan mintha az izmaim alatt lenne a zsír, ugyanolyan széles vagyok. 1300 kalóriát kellene bevinnem naponta, általában csak 700-800 körül sikerül.. A minőségre igazán odafigyelek Miért lehet ez? Mit lehet tenni?


20/L



2022. máj. 21. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
napikamu
2022. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nuvaring alatt egy dekát nem híztam, de ha attól tartasz hogy emiatt, nyugodtan menj vissza a dokihoz és mond el neki.
2022. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy milyen fogamzásgátlót használsz akkor is lesz hatása, csak nagyon sok orvos nem mondja el mert a nők nem ezt várják a szertől. Ajánlom ezt az oldalt, nagyon hiteles és szakmabeli a nő

[link]

2022. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a hormonmentest, én azért választottam a hormonálist, mert PCOS-em van, vérzészavaraim voltak és volt, hogy hónapokig nem jött meg. Tervezem ezt kezeltetni és hormonmentesre váltani, ugyanakkor a pocakproblémám ettől még adott.. :(
2022. máj. 21. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor nem értem miért van hormonos gyűrűt, ebben az esetben csak ront a készítmény a dolgokon.A barátnőm is PCOS és amióta elhagyta ezeket és csak természetes módon enyhíti fájdalmait mert sajnos azok lesznek... azóta jobban viseli testileg lelkileg is. Rengeteg házi módszer van és megoldás pl:meleg magpárna
2022. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és javaslom hogy válts egy jobb nőgyógyászra
2022. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pcos fájdalmat meleg párnával enyhíteni...lol. Amikor a mentő visz el mert a fájdalomcsillapító sem ér semmit...
2022. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A pcos és a gyűrűs gond kezelve lesz,nem marad így.


A feltett kérdésemre viszont még nem igazán érkezett válasz :(

2022. máj. 22. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!