Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas inzulinszint okozhat...

Magas inzulinszint okozhat idegessèget?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a labor a tegnapi terhelésről.

Brutál magas inzulinszintem van már èhgyomorra is.

Okozhat ez erős idegességet, állandó éhséget, szorongás, pánik?



2022. máj. 28. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem okozna, nem tetted volna fel a kérdést. Szerintem nálad (és kinél nem okozna?) is ettől van. Vedd tudomásul, hogy vannak emberek, akik évtizedeken át elvannak inzulinrendellenességgel, de betartják a "szabályokat".
2022. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi ez a vedd tudomásul?

Én csak érdeklődök.

Nem értem ezt a támadást most mi ez ?

Nem tudom hogy okozhat e ilyet azért írtam ki.

Most ez miért baj ?

Vagy most mi van ?????

2022. máj. 28. 16:04
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg milyen szabályok???

Miről beszélsz?

2022. máj. 28. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lett volna a "vedd tudomásul" helyett azt írnom, hogy "Jó, ha tudod...".

A szabályokkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy betartják az ezzel kapcsolatos étkezési szabályokat (amiket az illető orvos mondott el neki).

Bocsánat, ha támadásnak veszed, de ez eszem ágában sem volt. Alighanem sértődékeny vagy, de nehogy ezen is felkapd a vizet.

Ez nem baj, hogy kiírtad, nem is említettem ilyet. Ezt már Te gondolod hozzá.

Arról beszélek, amit kérdeztél és megválaszoltam.

Köszönöm, ha így értelmezed Te is.

2022. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most néztek először életemben inzulint.

Tehát nem tudom milyen szabályokat mondasz de hétfőn megyek orvoshoz, mindent elmond remélem .

Ez a vedd tudomásul tényleg olyan kioktatóan jött át bocsi kicsit megsértődtem mert úgy írtad mintha tudnom kéne.

2022. máj. 28. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Azokat a szabályokat gondoltam (idézőjelbe is tettem ami, azt jelenti, hogy jelen esetben nem kell szóról-szóra értelmezni), tehát azt gondoltam, hogy amiket az orvos mond, hogy tartsd be.


Részemről a nézeteltérés rendben van. Minden jót, jó egészséget!

2022. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!