Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő után jelentkezik...

Mennyi idő után jelentkezik egy ételtől hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kínaiból rendeltem ma ebédet, amit olyan fél 1 magasságában ettem. Az a fura, hogy már ettem az éttermükben ezt a menüt, de nem volt bajom tőle, most viszont egy fél órája olyan hasmenésem volt, hogy csak na.

Tegnapi kaja nem okozhatta már, nem? Ez a kínai lehetett mégis?



2022. jún. 9. 17:15
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Kajafüggő de én pl. laktózérzékeny vagyok és egy pohár tej után nagyjából 2 perc múlva a budin vagyok. Simán kajától szerintem olyan fél órától pár óráig telhet, mire kijön a hasmars. Sőt, bizonyos chilitől csak másnap tapasztaltam a hasmenést.
2022. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhén gluténérzékeny lehetek.

Ha este megeszek egy pizzát akkor másnap délután 4 körül van hatása

2022. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Megéri utánajárni és kivizsgáltatni.

Én tejfehérje érzékeny voltam/vagyok, most tesztelgetek 1 év után laktózmentes termékekkel, ezért is tartottam tőle, hogy attól lehetett-e.. De azt tegnap este ettem és 2 kis szeletkét.

És ez nem az a kis "lazább" széklet volt, ami néha volt nekem miatta, hanem rendesen hasmars :D

Bár bátyámnak volt már olyan, hogy másnapra lett valamitől neki napjában többbször ráadásul. Egy 4-5x tuti ment.

2022. jún. 9. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejbegríz,lecsó után kb 15 perc múlva már a WC-n vagyok.
2022. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!