Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kávé a hibás? minden elfogya...

A kávé a hibás? minden elfogyasztott kávé után rövid időn belül hasmenésem lesz, néha hányinger is jelentkezik és erős hasfájás.

Figyelt kérdés

Milyen vizsgálat kell hozzá, h kiderüljön, h a kávé e a hibás?

Kávékrémporral is ittam már és tejjel is,de az eredmény ugyan az.



2015. jún. 24. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
a koffein es a meleg egyuttes hatasa okozza a " hasmenest", vagy hasfajast. a hanyinger szerintem csak plussz adalek. ha egyebkent nem vagy a tejre allergias, akkor valoszinuleg a kave szamlajara irhatod . ne igyal kavet, ha ilyet okoz,vagy valassz valami instant verziot, ami kevesbe eros.
2015. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha ilyet okoz, allergiás vagy a kávéra. Van ilyen, mert én is allergiás vagyok rá. Nagyon régen egy gyomorsav vizsgálathoz adtak koffein tablettát, és nagyon rosszul lettem tőle. Azóta próbálkoztam már kis mennyiséggel, de szintén ez lett, úgyhogy kerüld a kávét!
2015. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

? :) Biztosan minden rendben van veled? :)


Figyu! Most meselted el, hogy szarul vagy a kavetol. Mondjuk jogosan merul fel a kerdes az olvasoban, hogy ha valaki tudja, hogy valami nem jo neki, az miert csinalja tovabb, de ezen ne is akadjunk fenn. Milyen vizsgalat kell hozza? Ez is fura kerdes, hiszen a vizsgalatot mar elvegezted magadon es kiderult, hogy szarul vagy a kavetol. Ha mondjuk az lenne a kerdes, hogy mivel bizonyitsd be, arra van valasz: ne igyal tobb kavet es rogton kiderul. Hidd el ha elmulnak a problemaid attol mert nem erolteted tovabb a kave ivast, akkor egyertelmu bizonyitekot szerzel magadnak, hogy neked nem jo a kave :) Az pedig, hogy miert nem jo neked a kave fogyasztasa, talan belgyogyaszaton es a gasztroenterologian tudjak koderiteni. Gyomortukrozes, hasi UHT es vervizsgalat.

2015. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfele tudomanyos kiserlet es bizonyitek nelkul: mondjuk ha csak a kave okoz problemat az eletedben, de amugy mastol nincsen semmi bajod, akkor valoszinu nagy problemakra nem kell gondolni, csak elfelejted a kavezgatast es ennyi.
2015. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a tejre vagy allergiás. de ha valami édesítőszert használsz cukor helyett, az simán okozhat hasmenést. próbáld üresen a kávét, de egyéként én sem értem, hogy miért csinálod, és miért nem tudod ezeket magadtól.
2015. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
laktózérzékenységre gondolnék inkább. Próbéld meg tej nélkül inni, vagy laktózmentes tejjel, hogy akkor is vannak-e ezek a tünetek.
2015. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!