Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy miatt lehetek...

Pajzsmirigy miatt lehetek ennyire ideges ??

Figyelt kérdés

Egész nap tiszta ideg vagyok, délelőtt a legerősebb.

Az orvosom szerint PM hormonok nem jók és amiatt van .

Lehetséges???


2022. jún. 10. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

igen lehetséges. Én még egy mindefullnes tanfolyamot is megcsináltam, mert azt hittem hogy stresszes vagyok, meg hogy a kapkodós munkahelyem miatt van aztán elkezdtem Letroxot szedni a 4 feletti Tsh-ra és láss csodát, teljesen megszűnt az a nagyon erős szívdobogásérzés és idegességérzés.

A munkám mondjuk azóta is iszonyat kapkodós, de a letrox rengeteget segített...

Most mondjuk nincs magas pulzusom , csak a mellkasom szúr be amikor megy az állandó kapkodás a melóhelyen..:D de a letrox nálam tényleg csodákat művelt. Menj el mindenképp endokrinológushoz ha még nem voltál, nézzenek alaposan utána a pajzsmirigy értékeidnek és ha kell akkor írják ki a letroxot...nekem is úgy írták fel, hogy áhhh jó az a 4 feletti érték (ráadásul én a babaprojekt miatt mentem , és mindenhol azt írják hogy 1 körülinek kellene lenni a teherbeeséshez...) Na mindegy... a lényeg a lényeg, hogy ne hagyd magad lerázni, és ha csak kicsit is magasabb a TSH-d akkor én azt gondolom hogy igenis kell az a gyógyszer.

2022. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!