Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki milyen TSH-val esett teherbe?

Ki milyen TSH-val esett teherbe?

Figyelt kérdés
Valamint a kérdésem az lenne még hogy akinek kellett szedni gyògyszert rá neki milyen értéke volt amire már felírták?

2021. júl. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem jelenleg 3,5. Alulműködik, euthyrox-ot kaptam, emeltek 50makrogr-ról 75re. Augusztus első hetében lesz a kontroll, mit eredményezett az emelés.

Teherbe kb 2-es értékem volt, orvos mondta is, felejtsem el a babát :( nem tudták levinni kettő alá soha (hashimotom is van)

Ezen jól besértódtem magamrat, hogy lehetek ilyen fajbéna, teherbe sem tudok esni :( elmentem edzeni, de keményen. Aztán négy hónap múlva egyik hónapban nem jött meg a havim :D most két éves a kisfiam :)

Neked mennyi az értéked? Gyógyszered?

2021. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*teherbe kb kettes értékkel estem...
2021. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked! :)

Nekünk 2,5 éve nem jön össze a baba nem rég kezdtünk el kivizsgálásokra járni a férjemmel. Nekem a tsh értékem 2,880 volt májusban mikor megjött a hormon eredményem. Tegnap voltam a dokinál végre, aztán most ha jòl emlékszem a Syntroxine nevű gyògyszert írta fel rá. Bár nem igazán értem miért kell rá gyògyszeres kezelés, mert bőven benne vagyok a tartományba :/

2021. júl. 28. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhességhez az ideális érték 1,5 körül van. De ugye nálam sem volt ennyi, hanem kettő.

Most, hogy kaptál gyógyszert, biztosan rendbe jön az értéked. Sportolsz valamit? Táplálkozással hogy állsz? Nekem ez a kettő hozta meg a pozitív tesztet, mivel csak a táplálkozásomon változtattam, és edzeni jártam.

2021. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Kb másfél év sikertelenség után volt a kivizsgálás, 14,9 volt a TSH, 50es euthyroxot kaptam. 5 hét múlva 2.1 lett a kontrollon. Most meg várom, hogy ne jöjjön meg 🤞🏼🤞🏼
2021. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek! :)
2021. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!