Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan kuruttyul,...

Folyamatosan kuruttyul, zurbolnek a beleim. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindentol. Eteltol, italtol. Ha nem eszem akkor is beszel. Nem a gyomrom. Biztos, hogy a vekonybelek. Nagyon aggaszto. Valami tanacs? Van ilyen masnak is? Mit csinaltatok?
2022. jún. 13. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is " dolgoznak" a beleim, már megszoktam és nem zavar.

Amùgy voltam dokinál azt mondta ez természetes.

2022. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nalam kb 1 eve kezdodott. Voltam mindenhol. Gyogyszereket irtak/ 10000 Ft- is volt kozte😶/. Semmit nem ertek. Nagyon zavar. Fogalmam sincs hogy miert lett. Regen soha nem volt ilyen. Neked hasznalt valami? Barmi? Mar tarsasagba, moziba se merek menni. Nem segit ha koplalok.
2022. jún. 14. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem segített semmi sajnos, még most is "dolgozik" de most már poénnak veszem.

45/n

2022. jún. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Zsenialisan kezeled! Engem kiborit, foleg hol jobbrol, hol balrol hallom. Gondolom a vekonybelekbol jon a hang. Biztos, hogy nem gyomorbol. Borsmentat ajanlottak ra tegnap. Ma beszerzem. Mar annyi gxogyteat vettem ra, hogy boltot nyithatnek.
2022. jún. 17. 11:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem a semmibol jott, azert borit ki ennyire. Ma elkezdek etkezesi naplot vezetni, lehet, hogy kiderul hogy valami kajatol van. Nagy kaves voltam, most mar csak napu 1-t engedek, s az sem meregeros. Nem hozott valtozast!
2022. jún. 22. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 10 évig nem kávézás, akkor sem volt változás. Ez egyszerűen így kell elfogadni, van akinek fájdalmai vannak, nekem nem fáj, szóval elviselem az én kis rendellenességemet! 🙂
2022. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*kávéztam
2022. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! A kave javitott rajta? Ebgem letiltott a kaverol az orvos.
2022. jún. 23. 08:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra is hogy vannak ételek amik azonnal, de van ami csak pl 1 nap múlva okoz tüneteket. Ezért érdemes olyat csinálni hogy pl 1 hétig nem eszel ezt, utána 1 hétig nem eszel azt. Ha egy ilyen hét kihagyás után megnyugszik a gyomrod akkor valószínű az az étel lesz a hibás. De olyan is van hogy több étellel van gond. Az étkezési napló nagyon jó, csak ezekre figyelj.
2022. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elkezdtem irni.
2022. jún. 23. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!