Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos azt érzem, mintha...

Folyamatos azt érzem, mintha fojtogatnának. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődhetett, először azt hittem, hogy az orrom dugul, végül hiába fújtam nem múlt el. Utána már éreztem, hogy ez a gégémről jön, mintha meg lenne duzzadva, de nem fáj, nem piros, nem gyomorsav és nem légszomj, a pajzsmirigyemet se látom nagynak, csak mintha valaki a kezével szorítaná állandóan. Néha enyhébb néha erősebb. A közérzetemre is teljesen rámegy, sokszor érzem, hogy össze akarok esni. Kipróbáltam az elf-bart, de nem tudom, ha a többieknek semmi baja akik hónapok óta azon élnek, akkor miért nekem lenne és miért már egy hete? Légyszi csak értelmes válaszokat. (Orvoshoz van időpontom, de az még soká lesz.)

2022. jún. 7. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet pajzsmirigy göb. Uh-ra kérj időpontot, nézzenek rá.
2022. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a klíma okoz ilyez
2022. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!