Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy a hónaljam,...

Hambi20 kérdése:

Miért van az hogy a hónaljam, olyan mintha be füledne??De jobban a bal oldalit érzem, és így elég kellemetlen érzés. Dokinál is voltam, minden rendben van

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kristálynak hívják azt a deonak kinéző terméket, amelynek nincs semmi szaga, de megakadályozza a baktériumok elszaporodását, és nem is fülled be a hónaljad tőle.

Van belőle több márka is, de így kell keresni, ezen a néven.


Minden jót.

2022. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg egy linket, ami neked bevált??Amúgy Imi vagyok
2022. jún. 17. 10:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Hali.

Én konkrétan ezt használom:


[link]


De ebben nem lesznek különbségek, mert ugyanaz az anyag.


Üdv, és béke.

2022. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ez uniszex??Mert elégé nőies 😐
2022. jún. 17. 18:09
 5/13 A kérdező kommentje:
De közben az emagon megtaláltam ezt, amit linkeltél, csak most nincs
2022. jún. 17. 18:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen uniszex, mert nincs benne illatanyag.

Nem olyan, mint egy hagyományos kenőcsszerű deo.

Ez egy kristálykő darab, amit bevizezett tiszta hónaljra hordasz fel, és rossmannba, dm-ben, szerintem tescoban, egyéb helyeken is meg lehet kapni, általában egy fajtát.

Pont azért, mert igazából mindegy, ki gyártja, ez teljesen azonos anyag, csomagolástól függetlenül.

Egy összetevőből áll.

2022. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi👍😀.Amúgy neked is hasonló az érzés,vagy neked milyen érzés??Nekem nem fáj, csak kellemetlen, de nem büdi a honaljam
2022. jún. 17. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt rosszabb szitu is, amikor be is pirosodott, meg elkezdett nedvedzeni…


Clotrimazole, betamethasone dipropionate 1%/0,05% oldotta csak meg, és már minden ágyékra elkezdett átterjedni.


De ez egy amerikai kenőcs volt, a hajón kaptam a hajóorvostól.

2022. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aha, az nem jó ha be pirosodik. Nekem ilyesmi nem volt, a bőr gyogyász, azt mondta hogy minden rendben van,igazából semmit nem tudott rá mondani. Írt ki rá dermatove kenőcsöt, de az se a legjobb. Pedig borotválom is, és most azt találtam ki hogy napon le sütetem a honaljam is.
2022. jún. 17. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!