Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nincs refluxom, ha kiszedté...

Ha nincs refluxom, ha kiszedték a rossz manduláimat, ha az orvosok szerint rendben vannak a fogaim, akkor mi okozhat szájszagot? Évek óta tart.. Az emberek reakcióiból tudom, hogy kellemetlen a leheletem, a rossz ízt szoktam érezni.. Hova menjek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosok fogat, fogselymezek, járok fogorvoshoz. Kicsit lepedékes a nyelvem, azt is tisztítom. Észrevettem, hogy mikor megdörzsölöm a nyelvemet hátul fültisztítóval, elsárgul a vatta.. És ennek van szaga. :( Ez mitől lehet?

Nem hiszem el, hogy senki nem tud ezzel mit kezdeni, hogy nincs egy orvos se, aki nem csak legyint erre a problémá(m)ra. Ennyire alulképzettek ilyen téren az orvosok? Rendben a CT, a röntgen, a tükrözés, fennáll a probléma mégis legyintenek, hogy hülye vagyok?! A szociális életemről nem is beszélve, emiatt...



2020. júl. 23. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost.
2020. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem caak egy orvosnál jártam.. :/ egyszerűen nem foglalkoznak ilyesmivel, nincs is hozzá eszközük. Épp ezért nem tudom kihez fordulhatnek
2020. júl. 23. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyelvlepedéktől lehet rossz a leheleted.Próbáld lekaparni nyelvkaparóval (a DM-ben néhány száz ft.),vagy kanál homorú felével.Nekem is van lepedék,egész hátul.Öklendezek ha hátul a nyelvemhez érek,de muszály lekaparni,a szájszag miatt.
2020. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!