Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek sport közbe ne...

Mit tegyek sport közbe ne kapjon el a szorongás és a pánik?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 5-6 évvel ezelőtt fociztam nagyon sokáig pánikot keltett bennem az, hogy láttam olyat ahogy focisták meghalnak vagy sportolók szívmegállásban, ez bennem maradt és nagy traumát okozott, évek során egyre rosszabb lett a tünetem éreztem minden szívproblémát, jártam orvosokhoz orvosokig de sehol semmi, ma már valamennyire elhitettem magammal, hogy pánik és szorongás ez, de a sport a mindenem , abba hagytam a focit más okok miatt de járok terembe 2 éve de már annyira bennem van ez a dolog, hogy egyből hamar fáradok, gyorsan kezd dobogni egyből a szívem, érzem gyengülök el egyből és idegesít ez, hogy jön rám a szorongás meg minden fajta tünet, néha be vegyen egy nyugtatót de csak azért tudjak egy jót edzeni, mit tudjak csinálni ezek a fajta tünetek el tünjenek, ne érezzem a heves szívdobogásom meg stb stb?
2022. jún. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy pts knyr ?
2022. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A francba velem is ez van , mit lehet csinálni , nem merek sportolni.
2022. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1- én
2022. júl. 6. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!