Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Enyhe bizsergő érzés van a...

Enyhe bizsergő érzés van a bal lábamban meg bal kezemben. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A bizsergés nem annyira erős nagyon enyhe nem is zavar de viszont a hipochonder vagyok és nagyon aggódok ,már a legrosszabbra gondolok. Kb. egy hete áll fent szinte minden napos néha kézfejem a talpam néha az egész lábam vagy az egész karom van hogy megszűnik egy pár órára aztán megint előjön. Valakinek hasonló?

23/L



2022. jún. 24. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Laikusként én vagy mozgáshiányra, vagy gerincproblémára gyanakodnék. Mozogsz eleget? Nem szokott fájni a hátad?

Ha stresszelsz, akkor akár az is okozhatja.

Ne ijedj meg, de ha nem múlik el, akkor kérdezd meg a háziorvosodat.

2022. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Nálam is pár napja kb hasonló a tünet, csak nekem a bal karom meg a bal arcom zsibbad, nem vészesen, inkább csak bizsergés...

Nálad kiderült azóta mi lehet?

Az utóbbi másfél hónapban volt egy bokarándulásom és keveset mozogtam, lehet attól?

2022. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy lelkileg megterhelt időszakom régen, és mintha akkor lett volna hasonló.
2022. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erdekes nekem is volt boka randulasom .. nem tudom hogy lehet e osszefugges a ketto kozott
2022. jún. 26. 22:12
 5/6 anonim válasza:
Akkor lehet hogy igen? Neked mikor volt a rándulás? Nekem kb másfél hónapja, és eléggé megszenvedtem vele.. viszont az az érdekes, hogy csak baloldalon zsibbadok, és azt is inkább válltól felfelé.
2022. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mármint nem válltól felfel, hanem csak bal kar meg arc. Mondjuk a bokám is zsibbadt utána
2022. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!