Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a CBD olajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bevált, nem vált be? Ha bevált, akkor melyik termék, milyen koncentrációjú kiszerelés (250-500-1000mg stb.) volt hatásos? Mit éreztetek a használatakor? Én stresszoldásra/alvásproblémára a Reakiro 500mg-ot próbáltam ki, de nekem semmit nem ért, pedig volt,amikor dupla adagot nyomattam. Én kezdem azt gondolni, hogy az egész csak egy felhájpolt baromság, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2022. jún. 28. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem bevált. Narancs ízesítésűt vettem, mert magában az olajos fű íze nem túl jó. Árban nem éri meg ez tény. Elalváshoz használom, kevesebb mint egy hónap alatt elfogyott a 100 ml-es kiszerelés, munkakezdésnél is két ampullányit csepegtetek a nyelvem alá, nem köpöm ki mint ahogy az rá van írva (miért köpné ki az ember...)


Nem mondanám hogy a hatása fenomenális mert nem az, lepkefing. De akik érzékenyek rá azoknak megér egy próbát. Én pl pont nem abba a csoportba tartozom ezért én csak minimálisan érzem a dupla vagy tripla adagot is. Nem felhájpolt, de tény hogy közelébe sem ér az igazi fűnek.

2022. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazi fűhöz azt hasonlítottam hogy altatásban és nyugtatásban nincs hozzá közel.
2022. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. jún. 29. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!