Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez az érzés a...

Miért van ez az érzés a szívemnél?

Figyelt kérdés

1 hónapja hirtelen felkeltem és rá 2 percre rámjött egy pánikroham. Fájt a mellkasom és légszomjam volt izzadtam majd 3-4 óra után nehezen de elmúlt. Esténként féltem lefeküdni és mindig akkor jött rám. Néha fájt a mellkasom is de elkezdtem nyugató zenéket hallgatni nagynehezen elmúlt. Egyik reggel szúrt a szívem és bevittek a mentők volt ekg, vérvétel, vérnyomásmérés többször is és semmi...

Aztán kicsit belenyugodtam de akkor is sokszor féltem hogy előjön.

Voltam már magánorvosnál is szívultrahangon meg ekg-n meg terhelésen és semmit nem talált... Akkor magas volt a vérnyomásom 140-150/90 meg 125 pulzus. Most rendesen beállt és alacsonyabb de a mai napig ha stresszelek kicsit érzek egy 10-20 percig egy enyhe éles fájdalmat bal oldalt a szívemnél esténként vagy nappal.. Ez totál elszomorít és nem tudom mit tegyek ellene hogy ne jöjjön elő. Nem szoktam depizni se szorongani mindig jókedvű vagyok és munkahelyen is elvagyok mindenkivel de néha eszembejut hogy volt ez velem és utána valahogy előjön ez a fájdalom és nehezen múlik el. Volt egy fél éve egy 3 hónap kemény stresszes időszakom de azon már túl vagyok. Elkezdtem sportolni és járkálni minden fele de valahogy mégse tudom ezt kitörölni a fejemből...

Meg azóta mikor lefekszek aludni érzem meg hallom a fülembe és a mellkasomba hogy dobog a szívem és azt se értem hogy miért van pedig sose volt ilyen... Próbálok nem erre koncentrálni de mégis hallom.

Esetleg valaki tudna valami jó tanácsot adni? 🙁


2022. júl. 5. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak/vannak hasonló gondjaim én is sok kardiológust megjártam végül kiderült hogy gyomromal van baj egyik ismerősöm is rosszul lett azt hitte ő is hogy szívroham van még az orvosok is először aztán kiderült nála is hogy a gyomrával van baj
2022. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi van a gyomrotokkal?
2022. júl. 6. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek sok a Sava nálam nem tudom pontosan mi mert gyomortükrozesre kell mennem
2022. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!