Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért döglök ki, ha nem...

Miért döglök ki, ha nem mozgok 1-2 napig?

Figyelt kérdés
Egyébként aktív életmódot folytatok, rengeteget sétálok, túrázok, nyáron kerékpározok, viszont van 1-2 chillesebb napom, amikor pihenek, filmezek, vagy éppen home office-ban dolgozom. Ezek után a nyugisabb napok után alig tudom magam újra rávenni a mozgásra, mintha agyonvertek volna. Pár nap alatt újra belejövök, lemozgok akár 30-40 km-t egyben, majd amikor legközelebb nyugi van, kezdődik elölről. Régebben ez nem volt így, de nem hiszem, hogy a korral járna, mivel a 30-as éveim elején vagyok. Ki kellene vizsgáltatni, vagy csak változik az életmódom, papásodok? Más furcsaságot nem tapasztaltam...
2022. júl. 6. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nem tudom miért van pedig én 17 éves vagyok.
2022. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, főleg covid idején, home office egész nap, utána alig volt kedvem elmenni mozogni. Egyszer megerőltettem magam, gondolkodás nélkül felvettem a futócipőt és lazán lefutottam a távomat. Szóval magamból kiindulva szerintem nálad is inkább a pszichés fáradtság korlátoz. Az alapján amit leírtál szerintem túlhajszolod magad mozgás téren és kevés időt hagysz a pihenésre, 1 nap mozgás 1 nap pihi felosztásban kéne megpróbálnod.
2022. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!