Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kelljek fel hamarabb,...

Hogy kelljek fel hamarabb, mint délután?

Figyelt kérdés
Általában hajnali 2 körül fekszem, és délben-fél 1kor kelek. Egyszerűen nem bírok hamarabb elaludni, éjjeli bagoly típus vagyok
2022. júl. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj el dolgozni. Akkor nem lesz időd délig fetrengeni, és előbb le fogsz feküdni.
2022. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár én inkább 6-7 körül tudok elaludni.
2022. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy-két nap amíg a szervezet megszokik valamit. Fiatalabb koromban én is ilyen éjféli, hajnali alvó voltam, főleg nyáron, amikor nem volt gimi / egyetem. Aztán ahogy dolgoztam és 5-kor kellett minden nap kelnem, átálltam arra, hogy este 9-kor pizsamaosztás. A régi szép idők emlékére szombaton elmentem bulizni, és kb. mostanra állt helyre a homeosztázisom...
2022. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól érzed magad éjjel, vagy szorongsz, rágódsz, és ezért nem alszol?

Miért akarsz korábban kelni?

Én fiatalon szintén éjjel éltem, illetve összevissza két három órát festettem, aztán aludtam két három órát, aztán megint festettem, megint aludtam. De nekem ez így jó volt. Az más, amikor az ember szenved és ezért nem tud elaludni.

2022. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem pont ez van félek, szorongok , aggódok feszűlt vagyok és ezért reggel 6-7 nél előbb nem tudok elaludni , és du 3-fél öt között ébredek , ez borzalom.
2022. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# Van egy friss könyv a szorongásról, elég jó: [link] illetve pszichológus, illetve a környezeti szorongásról: [link]

+ A zen és a bolygó megmentésének művészete + ökopszichológiai intézet

2022. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma sikerült, de lehet vissza is alszok😄
2022. júl. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? A serdülőknek is gyerekeknek késik a biológiai órájuk, ezért későn leszen álmosak is nehezen tudnak reggel felkelni. Sok országba ezért már nyolc helyet kilenckor kezdődik az iskola.
2022. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!