Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben a honapban voltam...

Ebben a honapban voltam menstruacion hamarabb jott meg es nem is tartott olyan sokaig es a vegen barnas volt egyik reggelcsinaltam egy tesztet mert kicsit meg emelyegtem es pozitiv lett delutan megint csinaltam az is pozitiv lett mit gondoltok?

Figyelt kérdés
nem vagyok benne biztos mert ugye nekem volt havim ebben a honapban, mar 3-4 honapja mi probalkozunk a babaval

2019. jan. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy. Attól még lehetett vérzésed. Lehet a következő hónapban már nem lesz.
2019. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elofordulhat,hogy terhesseg elso heteiben menstruaciohoz hasonlo pecsetelo verzes jelenik meg. De ha elvegeztel egy tesztet es pozitiv lett akkor valoszinuleg sikerult a baba.:)
2019. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg így van mert nagyon bele éltük már magunkat köszönöm szépen :)
2019. jan. 15. 21:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam meg egy tesztet az viszont negatív lett :( kettő pozitív és egy negatív
2019. jan. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!