Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Órák óta erős hányingerem...

Órák óta erős hányingerem van, nem tudok enni/inni, mit kéne tennem ellene?

Figyelt kérdés

Délután kezdődött, azóta olyan hányingerem van, hogy sokszor beszélni is összeszorított fogakkal sé alig kinyitott szájjal tudok, mert érzésre olyan, mintha egyből okádnék. Egyszer sem hánytam, de sokszor volt öklendezésem. Az elsőknél rohantam a vécére, de nem jött semmi. most már lavór sem kell, mert tudom, nem hányok, csak köhögéses-öklendezés lesz.


Enni nem ettem semmi rosszat, semmi újat, semmi romlottat. Inni csak vizet iszom születésem óta. Üdítőket meg egyéb cukros italokat kizárólag ünepségeken és akkor is ha kínálnak.


2022. júl. 7. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál sokat közvetlen a napon?
2022. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja. utána 1 hétig mandulagyulladás és 39-41 fokos láz ingadozás. nem hinném, hogy ez annak az utóhatása...
2022. júl. 7. 22:18
 3/6 Chris Coleman ***** válasza:
100%

Szia!

Először is fontos, hogy ha több napig fennmarad akkor orvos főleg ha tényleg hánysz is.

Sokminden okozhatja de induljunk ki abbol benyeltél valamilyen vírust ami az emésztőrendszert támadta meg ( nálam is ott reked meg sokszor).

Próbáld meg a következő napot BRAT diétával. Banán, rizs, alma, pirítós. Ha vírus azt legyőzi a szervezeted csak figyelj. 2,-2,5l napi folyadék fogyasztásra és magas C és D vitaminra.

Majd írj mi a változás.

Boldog napot !

C.C.

2022. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

BRAT? Banan, Rizs, Alma, ....?


Nem inkabb BRAP? Vagy tiritost akartal irni?

2022. júl. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Chris Coleman ***** válasza:
100%

Szia,

BRAT az angol rövidítésekből jön:

B-banana, R- Rice ,A- Apple , T-Toast.

2022. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom.

Nem vagyok ám internetes analfabéta, csak furcsállom, hogy az első 5 hányingeres találat (szerintem kamu) különböző orvosai szóról szóra ugyanazokat írják le... Onnantól meg hiteltelen az egész.

2022. júl. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!