Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy nem rúgtatok be az alkoholtól, hanem rosszul lettetek? Tegnap családi buli volt, megittam 5 felest (nem egyszerre) és utána rosszul lettem, meg izzadtam, mint az állat.

Figyelt kérdés
Sztem kb 5 perc alatt ki is jött belőlem az alkohol az izzadtsággal. De maga a részegség érzése elmaradt teljesen. Régen sose éreztem ilyet.
2022. júl. 17. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Izzadással az alkohol nem megy ki,főleg ilyen gyorsan.
2022. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor miért nem voltam részeg? 5 felest régen már eléggé beéreztem
2022. júl. 17. 09:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet vmi gond van a májammal?
2022. júl. 17. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit,és mennyit ettél előtte?
2022. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Krumplit meg csirkemellet. Reggel is ittam egy felest, azt beéreztem. Aztán ebéd, és utána 2 órán belül az 5 feles.Lehet a vodka hatott a vércukromra?
2022. júl. 17. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a francnak valamiért mindig alkoholizálni? Mintha muszáj lenne.
2022. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
Mi az, hogy nem voltál részeg? A környezeted szt sem voltál részeg? Emlékszem a koliban, mikor bizonygatták a részegek, hogy ők kicsit sem részegek. Aztán dőlt-borult. Én am nem gyanakodnék a májadra, de várcukor probléma csinál ilyet. Menj el 1 éves vérvételre, ha ott minden OK, akkor csak te érezted rosszul a helyzetet és valójában részeg voltál.
2022. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mások szerint sem voltam részeg, igen én is vércukorra gyanakszom.
2022. júl. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!