Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torkokon akadt tészta 1 napja?

Torkokon akadt tészta 1 napja?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt hogy tésztát ettünk. Még az elején megakadt. Próbáltam rá enni, inni szénsavasat és olajat is. Ezután szépen kihánytam mindent és utánna úgy éreztem, hogy rendben van. Másnap délben csak joghurtot ettem ahol már megint furcsa volt a torkon, de gondoltam beképzelem mert én az a fajta vagyok. Ma este salátát ettem csirkével és megint rosszul voltam. Éreztem hogy még mindig ott van, megint hánynom kellett. Megint mindent kihánytam viszont most nem érzem jónak. A falat fel-le mozog mikor hányok vagy iszok, de nem akar semerre se elmenni.

Ezzel mennyire kell orvoshoz rohanni? Mennyire oldódhat meg magától?



#fulladás #Torkonakadt
2022. júl. 18. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyelet vagy kórház, idegen test eltávolítás
2022. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megnyomta a nyelöcsövet, ennyi hányás meg evés után kizárt, hoyg ott lenne bármi is
2022. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg csak megnyomta azt mennyi idő múlva érezném jobbnak? Vagy egyáltalán biztosra hogy tényleg nincs ott
2022. júl. 18. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg ha megnyomta volna csak akkor nem érezném, hogy le-fel mozog, nem?
2022. júl. 18. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beképzeled! Várj pár napot! Ha mégis érzed akkor gégészeten kell megnézetni!
2022. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akár megakadt, akár más miatt érzed ezt, azért ez nem normális, menj orvoshoz.
2022. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül párommal úgy döntöttünk várunk rá még 1 napot. Este sushit ettünk és minden rendben volt! Valószínűleg tényleg jól megnyomhatta meg az én képzelő erőm is ráadott egy lapáttal.

Köszönöm a válaszokat! :)

2022. júl. 20. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!