Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délben bezabáltam, még most...

Délben bezabáltam, még most nyolckor sem bírok enni. Miért?

Figyelt kérdés
Húsos gombás tésztát ettem , nem keveset. Evést követően ,azonnal egy 2 órás émelygés következett. Majd négyig semmi, csak vártam a büfiket ,amik alig jöttek. 4-től, fél 8-is aludtam , majd most nyolckor még mindig nem tudok gondolni a kajára, sőt ég is a gyomrom.

2016. jan. 26. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz. :D Egyél egy teáskanál szódabikarbónát, jobban lesz a gyomrod. :D
2016. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
A gomba nagyon jó kaja, kis husival és tésztával meg egyszerűen kiváló.:D Sajnos a sok sok jó tulajdonsága mellett akad néhány kedvezőtlen is, pl nehezen és részben emészthető. Nem tanácsos túlzásba vinni a fogyasztását és jó alaposan meg kell rágni. Ne aggódj hamar rendbe jössz de legközelebb ne egyél ennyit mert megutálod és az igazán kár lenne. Én egy pohár édesköményteát ajánlanék, bár azt hiszem reggel már felesleges, sebaj majd legközelebb.:D
2016. jan. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A galóca már csak ilyen. Még 4 napod van.
2016. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Másnap már semmi bajom nem volt.

Utolsó: Ez tetszett!!:D most már csak 1 napom van :)

2016. jan. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!