Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beleszagoltam a liliomba, nem...

Beleszagoltam a liliomba, nem lesz ebbol baj?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szobaba pl szigoruan tilos liliomot bevinni mert el lehet tole aludni.. kint az udvaron hirtelen beleszagoltam az egyikbe, nagyon eros illata volt, nem lesz ebbol baj?

2022. júl. 18. 21:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent picit almosabb is lettem. Bar lehet ez csak a normal almossag es mar bekepzelem😂(panikbeteg vagyok)
2022. júl. 18. 21:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz tőle
2022. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, nyugi. Zárt térben több száll esetén talán, de hogy a kertben megszagoltad nem okoz problémát.
2022. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne bármilyen bajod tőle? Én is szoktam szagolgatni liliomot, mégis élek és virulok.
2022. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyitől semmi bajod nem lesz és nem is ettől vagy álmos. Nagyon sokáig kéne szagolgatnod, hogy megártson.
2022. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Dehogy! Gyerekkoromban egy nagy csokor liliom volt a szobánkban - még élek. Azóta a kemtrél meg csak ronthatott a liliomok hatásosságán, de biztos nem vált előnyükre! :D
2022. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Itt falun hegyekben állnak a halottak az út szélén, ahol liliomok vannak.

Komolyan, régen olvastam ekkora baromságot, pedig erős a mezőny, főleg itt a gyakorin.

2022. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
7: jól van na, ti már hozzászoktatok, de a kérdező immunrendszere lehet, hogy most találkozott életében először élő példánnyal! :)
2022. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sajnálom, hogy pánikbeteg vagy, de akkor ezt legközelebb érdemes lenne beleírni a kérdésednél, mert árnyaltabbá tenné a problémát és akkor nem használnék pl. félreérthető humort a válaszomhoz.


Nem akartalak megbántani, elnézést kérek! De senkivel nem privizek.


8-as voltam.


Minden jót!

2022. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Összekevered egy másikkal. Az ibolya, amit nem szabad szagolni, méghozzá alulról.
2022. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!