Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beleszagoltam a fűtési gázba,...

Beleszagoltam a fűtési gázba, meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Apám kért meg vegyem ki valamijét a gáz dobozból a kertben, ahonnan jön ki a gáz, amivel fűtünk.

Aztán ott álltam vagy 3 percet, keresgéltem a dolgát és közben beszagoltam a nagyon kibírhatatlan büdös gázból.

És most már el is sírtam magam és le is izzadtam teljesen. Tök ideg vagyok, ő meg csak kinevetett. Fúhhhh:(((( félek hogy bajom lesz tőle. Soha többet ne várjon el tőlem ilyet.:(



2022. jan. 28. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod.
2022. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott helyben nem lett bajod, akkor ezután sem lesz, ne izgulj.
2022. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szagolgatásba nem fogsz bele halni, de abba már igen, hogy szivárog a gáz a mérődobozból ;)
2022. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szénhidrogénekkel még direkt szipuzni is szoktak. Gondolom nem kezdted el szaggatottan, képkockánként látni a mozgó dolgokat, az arcodat se öntötte el a vér, és még nevetőgörcsöd se lett (sajnos mozogtam ilyen társaságban). Nos, még ha ezeket is tapasztaltad volna, akkor sem lett volna különösebb bajod, hisz nyilván otthagytad volna a helyszínt, és ezek már rég elmúltak volna. A gázmérgezést nem egyszerű elérni, nemtom filmben láttál-e gázzal öngyilkolókat, ők elég sokáig üldögélnek a csővel a szájukban. Amiket tapasztaltál, azok a bepánikolt képzelgésed eredményei.

Mihamarabbi jobbulást az ijedségből, és no para:)

2022. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy az izzadás a pánik miatt van.

Hàt egyet szippantottam be belőle, ami nagyobb beleszagolás volt, akkor éreztem, hogy hát ez nekem nem valami jó és akkor ott messzebb álltam és úgy néztem a dobozt.

2022. jan. 28. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:

"Beleszagoltam a fűtési gázba, meg fogok halni?"

Igen, meg fogsz. Lehet holnap mert elüt egy autó, lehet hogy 50 év múlva szívrohamba.

"félek hogy bajom lesz tőle."

Nem lesz, már van. Ha tényleg úgy történt ahogy leírtad, akkor én valamilyen mentális problémát feltételezek nálad. Úgy nem reagál egy épeszű ember sem ilyen szituációra, mint ahogy te. Hogy ez mikor alakult ki, azt mi nem tudhatjuk. De neked érezned kellett, ha mostanában vesztetted el a racionalitásodat. Ha nem tűnt fel neked semmi, akkor már régebb óta van, lehet így születtél. Nem voltál oxigénhiányos születéskor? Az könnyen okozhat ilyet.

2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem egy gyerektől teljesen normális ez a reakció, nem muszáj rögtön őrültnek kikiáltani. Én is miktől nem rettegtem kisebb koromban, mikor szimplán hámlott a fütykösömről a bőr, meg ilyenek... Kinövi:)
2022. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ettől semmi bajod nem lesz, de amúgy majd meg fogsz halni, igen.
2022. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: Annak már meg kellett volna történnie 14-15 éves korában. Ha addig nem nőtte ki, nem is fogja valószínűleg.
2022. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2022. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!