Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájhat a fejem ettől?

Fájhat a fejem ettől?

Figyelt kérdés
Most egészen péntek délután óta itthon vagyok. Tegnap csak este mozdultam ki 10 percre a sarki boltba, gondolom annyira nem csoda, hogy a 40 fokos melegben nem mentem sehova. Ma már jobb, de ma is dögmeleg lesz. Nagyon nehezen viselem a nyarat és a meleget, gyűlölöm az egészet, alig várom, hogy vége legyen, nekem mindig melegem van. Itthon csak éjszaka nyitom ki az ablakot, egyébként a légkondi szokott menni (nem egész nap). Tegnap is tök sz*rul voltam meg ma is, kicsit fáj a fejem, nyűgös vagyok, nem olyan jó a közérzetem. Lehet ezért, hogy igazából be vagyok zárva, nincs semmi friss levegő?
2022. júl. 24. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Aludni se tudtam olyan mélyen, 11 körül feküdtem le és háromnegyed 9-kor keltem, de nem úgy, mint aki hú de kialudta magát, olyan nyomott voltam.
2022. júl. 24. 11:34
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat.
2022. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!