Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől fájhat a fejem?

Ettől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Elmentem az orvosomhoz folyamatosan fájt a fejem,hajhullás,szédülés szóval már reggel nagy fejfájással keltem és szédüléssel,akármit vettem be egyiksem volt jó,ezért úgy döntöttünk anyukámmal hogy elmegyünk orvoshoz,vért vettek aztán elkellett mennem fej rögönre,kiderült hogy homlok üreg gyulladásom van,ezért felírt egy antibiotikumot,a vér eredménnyel minden rendben volt,nem vagyok vér szegény (ami meglepő volt számomra is mert sápadt vagyok folyamatosan és nagyon fehér is) sem vas hiány,gyanakodtunk pajzs mirigy betegségre is mivel hirtelen fogytam 40 kg vagyok,és mert a családunkban van ilyen betegség is,de az sincs,az orvosom azt mondta a mandula az oka annak hogy lefogytam és hogy szédülök és hull a hajam, beszedtem a gyógyszerem már 2 napja,és azóta is ugyanezek a tüneteim vannak,a doki azt mondta hogy ki kéne venni a mandulám,és én nagyon nem akarom,és eléggé félek is,főleg mert altatás alatt műtenének,és nem olvastam túl jókat itt,de már ezt a fejfájást szédülést sem bírom elviselni...szerintettek a mandula az oka ennek a fejfájásnak is,vagy csak az antibiotikum nem használt? Akinek már kivették a manduláját,az légyszíves írja le a tapasztalatát ezzel kapcsolatban,és hogy voltak-e nekik voltak ilyen tüneteik..

16L



2021. máj. 15. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Torok vagy orrmandulát vennének ki neked?


Bocsi, nem emlékszem milyen tüneteim voltak szóval nem tudom, de nekem orr mandulát vettek és traumatikus volt, mert nem adtak elég információt előre, de ha adtak volna, akkor semmi bajom nem lett volna. Mondjuk engem helyi érzéstelenítéssel oldottak meg.


Szájpadlásomba felszúrtak egy szurit, ez iszonyúan fájt. De nagyon. Aztán semmi. Turkált egy kicsit, kapirgált a pasi aztán vége lett és visszakerültem a kórterembe. Amint hatott az érzéstelenítő már nem volt problémám onnantól. Nem mondom, hogy csodás volt a felépülés de volt más bajom is már életemben és nem volt különösebben rosszabb ez. Pl bölcsességfog húzásom jobban betett.


Torokmandulára sajnos nincs tapasztalatom.

2021. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapasd ki őket. Később egy gyulladt mandula visszatérő gyulladásokkal sokkal nagyobb bajokat okoz, mint egy kis műtét utáni fájdalom. Még fiatal vagy gyorsabban átesel rajta. Főleg ha a doki is mondja hogy ki kell venni, valószínű ő azert jobban tudja hogy szükséges. Nekem is kivették mindkettőt az orrmandula nem fáj a torok az igen. Egy két hét a műtét után es semmi bajod nem lesz. De az se biztos hogy te "megérzed". Igazából az fáj ahogy a seb az elején gyógyul, de erre pl: jo a cataflam vagy bármi. Sőt csak altatásban vállalnám be, ne lássam ahogy turkálnak a számban. Szoval nyugi túl éled mint előtted mar többen. Ha mi kibírtuk a fájdalmat akkor te is.
2021. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Torok mandula,és már tényleg elviselhetetlen hogy ennyire fáj a fejem,és szédülök,és inkább már túl esnék rajta,mint hogy ennyire fájjon
2021. máj. 15. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek rutin műtétek,de sajnos előfordulhat,hogy ez okozza.Ne szenvedj vetesd ki hidd el megkönnyebbülsz utána. Sok szerencsét és jobbulást.Majd írd meg mi volt.
2021. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. máj. 16. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!